Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daniel Craig jako James w Bond w zwiastunie ''Nie czas umierać'' 2

Stało się! W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun kolejnego filmu o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości, który nosi tytuł Nie czas umierać. Zapowiedź znajdziecie poniżej. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania.

Nie czas umierać jest oficjalnie ostatnim filmem, w którym zobaczymy Daniela Craiga w roli Agenta 007. Tym razem za kamerą superprodukcji stanął Cary Joji Fukunaga, który zastąpił twórcę dwóch poprzednich odsłon Sama Mendesa. Scenariusz został przygotowany przez duet znany doskonale wszystkim fanom kultowej franczyzy o Jamesie Bondzie – Neala Purvisa i Roberta Wade'a.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do obejrzenia pierwszego oficjalnego zwiastuna promującego nowe przygody Agenta Jej Królewskiej Mości.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Nie czas umierać pojawi się w kinach 8 kwietnia 2020 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

MARTIN007

Coś nie zachęca mnie zbyt mocno, ale i tak obowiązkowo film na premierę w kinie. Oby wyszło dobrze na pożegnanie 007 w roli Craiga.

Khaosth

Zwiastun wygląda zachęcająco, sceny akcji są żwawe, tylko wciąż to jedno pytanie nie daje mi spokoju – gdzie jest Valhalla? Czyżby nadal wszystko miało iść tropem retro?

Bercik022

No i mnie kupili, jaki też zwiastun jest cudowny. Mam wielką nadzieję, że faktycznie to będzie ostatni Bond, lepiej by Craig odszedł w chwale :)

ZSGifMan

To zapewne nie tylko ostatni Bond z Craigiem, ale i ostatni Bond jakiego do tej pory znaliśmy, więc oby się jak najlepiej zaprezentował i dobrze żeby dali z siebie wszystko, bo napisać że przyszłość tej serii nie wygląda różowo, to eufemizm…      

Adamus0101 ZSGifMan

@ZSGifMan Może i nie różowo za to coraz bardziej tęczowo. ;)

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 Właśnie! Mocno tęczowy odcień nabiera ten inny niż różowy kolor, hehe.           
Dodatkowo przyszłość postaci agenta mieni się nie tylko w ciemnych barwach, co w czarnych :P           

Adamus0101 ZSGifMan

@ZSGifMan I do tego może jeszcze stracić męskość. xD

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 Stracenie męskości na rzecz bycia kobietą, owszem rzecz straszna dla każdego prawdziwego faceta, ale jak się nie poddawać i sobie z tym radzić pokazali doskonale nam dawno temu… Maks i Albercik! :P           

Proszę czekać…