Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obsada filmu ''365 dni'' ujawniona - zobaczcie pierwsze zdjęcia! 0

Film 365 dni na ekranach kin już 7 lutego 2020 roku. Dziś prezentujemy odtwórców głównych ról! W Laury Biel wcieli się, debiutująca na wielkim ekranie, Anna-Maria Sieklucka, a Massima Torricellego zagra włoski gwiazdor Michele Morrone.

fot. materiały prasowe / NEXT FILM

4 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja prasowa pierwszego polskiego filmu erotycznego – 365 dni, produkcji na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Licznie zgromadzonym gwiazdom i dziennikarzom zaprezentowana została obsada filmu oraz jej twórcy.

Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera książka, czyli cały ten erotyzm i namiętność między Laurą i Massimo.

opowiada Michele Morrone

Największym zaskoczeniem, przy pracy nad tym filmem były emocje, które musiałam z siebie wydobyć. Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości, którą będziemy mogli oglądać na ekranach kin.

mówi Anna-Maria Sieklucka

Na konferencji – oprócz najgorętszego duetu aktorskiego roku – utalentowanej Polki i przystojnego Włocha, obecni byli również występujący w filmie: Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Natalia Janoszek (Karolina) oraz Otar Saralidze (Domenico). I oczywiście sprawczyni całego zamieszania, autorka bestsellera 365 dni – Blanka Lipińska. Imprezę poprowadził Michał Piróg.

365 dni to pierwszy polski film erotyczny. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. 

Reżyserką filmu jest Barbara Białowąs.

Źrodło: NEXT FILM

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

ooooo Pani Białowąs hehe :) czy znowu będzie konfrontacja reżyser vs krytyk :P

dragoon1984

No nie – "50 twarzy brodatego". Przecież to aż w oczy kole…xD
Pieniążków komuś w portfelikach zabrakło i pojawiła się chamska myśl, by to nakręcić…

Proszę czekać…