Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiedźmin - serial otrzyma polski dubbing i lektora. Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii 1

Serial Wiedźmin otrzyma zarówno polski dubbing, jak i lektora. Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii!

Serial Wiedźmin, oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego, zostanie udostępniony 20 grudnia na Netflix z polskim dubbingiem, lektorem i napisami.

Opowiadania o Wiedźminie cieszą się w Polsce niezwykle liczną rzeszą fanów. To właśnie dla nich Netflix po raz pierwszy zdecydował się na rzadki zabieg przygotowania zarówno polskiej ścieżki dźwiękowej czytanej przez lektora, jak i pełnego dubbingu serialu. Głównemu bohaterowi, samotnemu łowcy potworów – Geraltowi z Rivii – głosu użyczył nie kto inny, jak Michał Żebrowski. Z kolei Yennefer otrzyma głos od Justyny Kowalskiej, Ciri od Natalii Smagackiej, a w polskim Jaskrem został Marcin Franc.

Pierwsze kwestie dubbingu można usłyszeć na udostępnionym dziś fragmencie serialu. Widzowie mogą wybrać także opcję napisów, lektora lub oryginalną angielską wersję językową.

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

MARTIN007

Takie wybory to ja lubię, nie zawsze jest taka możliwość a to powinno być standardem.

dragoon1984

No kurde – mocne :)

Adamus0101

Yennefer powinna mówić głosem Wolszczak a Jaskier Zamachowskiego. Może znowu usłyszelibyśmy "Smoku, jesteś piękny" xD

Proszę czekać…