Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Wonder Woman 1984'' - pierwszy zwiastun prosto z Comic-Conu w Brazylii 0

W Brazylii trwa Comic-Con, gdzie obecne jest Warner Bros. Pictures z widowiskiem Wonder Woman 1984. Na imprezie zaprezentowany został pierwszy oficjalny zwiastun superprodukcji. Wy możecie obejrzeć go poniżej.

Tym razem akcja filmu będzie osadzona w latach osiemdziesiątych. Na ekranie pojawi się nowa przeciwnika Wonder Woman – The Cheetah. Wciela się w nią Kristen Wiig. W obsadzie aktorskiej są również Pedro Pascal i Chris Pine, który powróci w roli Stevena Trevora.

Wonder Woman 1984 trafi do kin 5 czerwca 2020 roku.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Jaki ten trailer jest dobry, jak tak dalej DC będzie robił filmy jak od Aquamana to będą naprawdę dużo konkurencja dla Marvela.

MARTIN007

Pierwszą część dobrze oglądało mi się pomimo słabego czarnego charakteru. Ta również zachęca.

Khaosth

Zwiastun zmontowany wybornie, "Blue Monday" nakręca na film jak na dobrą imprezę, a bujanie się na błyskawicach jest tak od czapy że chcę tego więcej! Oby tylko montażyści zwiastunu nie montowali całego filmu (suicide squad), a fabuła nie była ciągiem slapstickowych gagów ala "Thor: Ragnarok".
Swoją drogą ciekawe jak wybrną z przedstawienia Gepardzicy – amazonka walcząca z kocicą brzmi jak wymysł napalonego nastolatka i ewentualny punkt zapalny dla bojowych feministek.

Proszę czekać…