Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Trzeci film z serii ''Obecność'' otrzymał swój oficjalny tytuł! 1

Trzeci film należący do serii Obecność otrzymał właśnie swój oficjalny tytuł. Brzmi on The Conjuring: The Devil Made Me Do It. Jak na razie nie wiadomo jak brzmieć będzie jego polska wersja.

Fot. materiały prasowe kadr z filmu 'Obecność 2'

Przedstawiciele firmy New Line oprócz tej informacji, wyjawili także dokładną datę premiery produkcji oraz jej szczątkowy opis. Sądząc po tytule w fabułę filmu prawdopodobnie zamieszany będzie diabeł. Horror skupić się ma na sprawie rozstrzyganego przez sąd zabójstwa. Główny oskarżony utrzymuje, że podczas popełnienia zbrodni był opętany. Historia ta opiera się na pierwszym takim przypadku w historii sądownictwa Stanów Zjednoczonych, kiedy to oskarżony w linii obrony używa opętania.

Za reżyserię trzeciego filmu z tego uniwersum odpowiada Michael Chaves, a James Wan jest jednym z producentów. Historie przedstawione w tych filmach inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami demonologów – Eda i Lorraine Warrenów, w których ponownie wcielą się Patrick Wilson i Vera Farmiga. W obsadzie znaleźli się także Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard.

Trzecia część Obecności jest siódmym filmem należącym do największej serii horrorów w historii kina, która zarobiła na całym świecie ponad 1,8 mld dolarów. Obejmuje ona dwa pierwsze filmy z serii Obecność, a także filmy Annabelle, Annabelle: Narodziny zła, Annabelle wraca do domu i Zakonnica.

Premiera The Conjuring: The Devil Made Me Do It zadebiutuje w kinach 11 września 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…