Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix ogłasza premierę 4. sezonu ''Domu z papieru'' 0

Już niedługo zapanuje chaos. Netflix ogłasza premierę 4. sezonu Domu z papieru. Informacja pochodzi prosto z Brazil Comic Con Experience (CCXP). Najnowszy sezon serialu dostępny na Netflix od 3 kwietnia 2020.

Ogłoszenie daty premiery czwartego sezonu Domu z papieru było jedną z niespodzianek podczas CCXP (Brazil Comic Con Experience). Ponad 3500 fanów mogło oglądać swoje ulubione postaci: Albę Flores (Nairobi), Esthera Acebo (Sztokholm), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) i Rodrigo de la Serna (Palermo) podczas panelu dyskusyjnego, na którym udostępnili publiczności nigdy wcześniej nieoglądany materiał.

Premiera Domu z papieru odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020 tylko na Netflix.

Tajemniczy mężczyzna o imieniu El Profesor planuje największy skok jaki kiedykolwiek sobie wyobrażał – przejęcie Królewskiej Mennicy Hiszpanii i ucieczka z 2,4 miliardem euro. Aby zrealizować ambitny plan, rekrutuje gang złożony z ośmiu osób o określonych umiejętnościach, które nie mają nic do stracenia. Rabusie mają trudności z przestrzeganiem ustalonych zasad i niejednokrotnie stają w obliczu niewspółpracujących zakładników, przemocy i izolacji, ale ostatecznie udaje im się osiągnąć swój cel i uciec z pieniędzmi. Jednak ich szczęście zostaje przerwane, gdy jeden z nich zostaje aresztowany, a zespół jest zmuszony do ponownego połączenia sił w celu realizacji bardziej ambitnego planu. Tym razem celem staje się Bank Hiszpanii.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Dwa sezony zaliczone. Czasami co niektóre akcje i zachowania bohaterów irytowały, ale i tak chciało się oglądać dalej. Więc obejrzę, chyba że zmienię zdanie po 3 sezonie.

Proszę czekać…