Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgodnie z zapowiedziami! Przed Wami zwiastun nowych ''Pogromców duchów'' 1

No i jest! Zgodnie z zapowiedziami w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Ghostbusters: Afterlife. Dodatkowo potwierdziły się spekulacje związane z nowym tytułem filmu. Nie przedłużamy – oglądajcie i oceniajcie!

Po tym, jak samotna matka z dwójką dzieciaków przybywa do małego miasteczka, jej pociechy zaczynają odkrywać tajemnicze powiązania z oryginalną drużyną "Pogromców duchów". Na jaw zaczyna wychodzić dziedzictwo ich dziadka.

W obsadzie aktorskiej filmu ujrzymy nowe twarze oraz starą gwardię znaną z oryginalnych filmów. Na ekranie pojawią się Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Carrie Coon, Paul Rudd, Celeste O'Connor, Logan Kim, Bokeem Woodbine, Oliver Cooper, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Reżyserem filmu jest Jason Reitman, czyli syn Ivana Reitmana, który nakręcił dwa pierwsze filmy należące do kultowej franczyzy.

Ghostbusters: Afterlife trafił do kin 20 lipca 2020 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Bercik022

Ten trailer ma więcej powabu i finezji oraz oryginalności niż film z 2016 roku. Da się zrobić oryginalny sequel z nową obsadą gdzie czuć ducha pierwszej wersji i być przy tym świetną komedią niż zrobić coś na siłę, zrobić z tego femi Movie i pluć się na innych, że ludzie uważają film za debilną komedię, która nie ma nic wspólnego z materiałem źródłowym.

dragoon1984 Bercik022

@Bercik022 No dobra – to obejrzę trzeci raz, żeby sprawdzić, czy oglądaliśmy ten sam zwiastun xD

Bercik022 dragoon1984

@dragoon1984 heh :P może trochę poleciałem, ale po prostu bardzo podoba mi się zwiastun :)

dragoon1984 Bercik022

@Bercik022 nie no w porządku – to nie było nawet złośliwe.
A dodatkowo widzisz potwierdzeniem twojej opinii jest ilość łapek w górę :)

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 Twoje pierwsze zdanie to perełka:-) Co do zajawki to mi się podoba, bardzo chciałbym, żeby Pogromcy doczekali się jakiegoś godnego sequelu – a zajawka sugeruje takie pomieszanie Goonies ze Stranger Things – dla mnie byłaby bomba.

Khaosth

Cóż… Były pogromczynie kobiety, to mogą być i pogromcy dzieciaki. Na razie wygląda jak "Goonies" po taniości, ale pozostaje nadzieja że to tylko teaser.

Proszę czekać…