Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ryan Reynolds w finałowym zwiastunie widowiska ''6 Underground'' 0

6 Underground z Ryanem Reynoldsem już w ten piątek na Netflix!

Co jest najlepsze w byciu martwym? Nie to, że udało ci się zwiać przed szefem, byłą lub byłym, ani nawet to, że wszystkie twoje przewinienia zostały wymazane. Najlepsza w byciu martwym jest… wolność.

Wolność, która pozwala ci walczyć z niesprawiedliwością i złem, które czają się w naszym świecie – i nikt i nic nie może cię zatrzymać ani niczego zabronić. Zobacz najnowszy zwiastun filmu Michaela Baya, który już 13 grudnia zadebiutuje na Netflix.

6 Underground przedstawia całkiem nowy model bohatera filmu akcji. Sześć osób z różnych krańców świata, z których każdy jest mistrzem w swojej dziedzinie, zostało wybranych nie tylko ze względu na swoje umiejętności. To, co ich łączy to chęć wymazania swojej przeszłości, aby zmienić przyszłość. Drużyną kieruje tajemniczy lider (Ryan Reynolds), którego jedyną życiową misją jest to, aby nikt nie zapamiętał metod działania jego i całego zespołu, ale ich czyny już jak najbardziej.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Widowiskowy jak każdy film u Baya, tylko czy tu będzie jakaś logika? Netflix ostatnio w formie zwyżkowej,może będzie dobre kino akcji.

Proszę czekać…