Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda serialu ''Mindhunter'' w nowej odsłonie serii ''Matrix'' 0

Jonathan Groff, czyli aktor doskonale znany wszystkim fanom serialu Mindhunter z roli agenta Holdena Forda, dołączył do obsady czwartej części kultowej serii "Matrix".

Wydaje się, że kariera Jonathana Groffa, dzięki angażowi przy tak głośnej produkcji może rozwinąć się jeszcze bardziej. Do tej pory oprócz występu we wspomnianym serialu Mindhunter, 34-letni amerykański aktor miał okazję użyczyć swojego głosu postaci Kristoffa w serii "Kraina lodu" oraz zagrać w serialu Spojrzenia. Reszta jego ról to głównie postacie drugoplanowe w przeróżnych serialach telewizyjnych.

Tym samym Jonathan Groff dołącza do obsady, która składa się z kilku naprawdę ciekawych nazwisk. Oczywiście w rolach głównych ponownie ujrzymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss, którzy powtórzą role Neo i Trinity. Poza tym na ekranie pojawią się również Yahya Abdul-Mateen II (prawdopodobnie wcieli się w młodszą wersję Morfeusza), Jada Pinkett Smith (ponownie sportretuje Niobe), Jessica Henwick i Neil Patrick Harris.

Lana Wachowski zajmie się reżyserią. Nad scenariuszem wspólnie pracowali Wachowski, Aleksandar Hemon oraz David Mitchell. Prace na planie zdjęciowym mają wystartować na początku przyszłego roku. Projekt powstaje dla Warner Bros. Pictures i Village Roadshow.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Co tym razem wymyślił Sister Wachowski. Po tylu latach czy Matrix pozostanie Matrixem, wątpię.

Proszę czekać…