filmoznawczyni- w chwilach wolnych od chodzenia do kina studiuje w szkole filmowej 🎬

4 sezon 'Ricka i Morty'ego'- znamy datę premiery na Netflixie 1

Kolejny sezon popularnej animacji pt. "Rick i Morty" trafi na platformę streamingową już w tym miesiącu!

Sezon 4. "Ricka i Morty'ego" jest obecnie emitowany w USA, więc Netflix mający prawa do jego dystrybucji poza Stanami Zjednoczonymi, udostępni go swoim użytkownikom dopiero po jakimś czasie. Oficjalnie ogłoszono, że premiera kontynuacji zwariowanych przygód dwójki bohaterów, trafi na platformę już 22 grudnia 2019 roku!

4. sezon ma łącznie 10 odcinków, których emisja została podzielona na dwie części. Najpierw amerykańska telewizja wyemituje pierwsze pięć odcinków, z których ostatni zaplanowano na 15 grudnia, i dlatego właśnie trafią one chwilę później do biblioteki Netflixa. Ostatnie pięć odcinków pojawi się natomiast dopiero w 2020 roku. Schemat będzie podobny- najpierw premiera w USA, a potem na Netflixie w Europie.

Serial od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a jego fabuła koncentruję się na dzikich eskapadach genialnego naukowca-alkoholika, Ricka i jego płaczliwego wnuka, Morty’ego, którzy przeżywają liczne przygody w odległych galaktykach i alternatywnych światach.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…