Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Toy Story 4'' - nowe przygody kultowych zabawek już na Blu-ray i DVD 0

"Toy Story" to jedna z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych filmowych serii, a zarazem jeden z kamieni milowych w historii kina animowanego. Tym razem Chudy, Buzz i reszta bandy wyruszają na wycieczkę, podczas której poznają nowych przyjaciół i spotkają dawno niewidzianą przyjaciółkę. Najnowsza produkcja studia Pixar Toy Story 4 zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD już 11 grudnia.

Toy Story studia Pixar to pierwsza w historii pełnometrażowa produkcja, w całości zrealizowana za pomocą animacji komputerowej. To również początek jednej z najlepszych, najbardziej dochodowych i najwyżej ocenianych serii filmowych w historii, mających dziś na swoim koncie dwa Oscary® i cztery nominacje do Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. W tym roku, dzięki Toy Story 4, widzowie po raz kolejny mogą spojrzeć na świat oczami tytułowych zabawek.

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonnie. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonnie pojawia się jej własnoręcznie wykonana nowa zabawka – Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla małej zabawki…

Jak większość osób myślałem, że „Toy Story 3” zakończyła serię. Okazuje się, że było to jedynie zakończenie historii Chudego u boku Andy’ego. Tak jak w życiu, gdzie kończy się jedna historia, zaczyna się następna. Jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć Chudego w pokoju innego dziecka, wśród nowych zabawek. Ciekawość, jaką to w nas wzbudziło przyczyniła się do powstania tej porywającej opowieści.

mowi reżyser Josh Cooley

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:

  • Nowe oblicze Bou
  • Toy Stories
  • Komentarz Audio

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Komentarz Audio

Źrodło: Galapagos / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…