Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Antlers'' - horror od del Toro w finałowym zwiastunie! 0

Reżyser i producent Guillermo del Toro znany ze swojego unikalnego stylu tym razem zaprasza nas do małego miasteczka, w którym zaczynają dziać się przerażające rzeczy. Zobaczcie finałową zapowiedź najnowszego horroru Antlers od Fox Searchlight.

Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Oregon. Miejscowa nauczycielka wraz ze swoim bratem, będącym szeryfem, odkrywają, że jeden z jej uczniów skrywa przerażający sekret, który może nieść śmiertelne konsekwencje dla całej lokalnej społeczności. Musimy przygotować się na porządną dawkę strachu, bowiem sądząc po poniższym zwiastunie będzie naprawdę mrocznie, krwawo i przerażająco.

Za reżyserię odpowiada Scott Cooper, a w obsadzie znaleźli się Keri RussellJesse PlemonsJeremy T. ThomasGraham GreeneScott HazeRory Cochrane i Amy Madigan. Scenariusz powstał na podstawie opowiadania 'The Quiet BoyNicka Antosca. Producentem jest Guillermo del Toro, który odpowiada za tak wspaniałe produkcje jak Kształt wody, Labirynt Fauna, Crimson Peak. Wzgórze krwi czy serial Wirus.

Premiera Antlers w przyszłym roku. Sądząc po wypuszczeniu finałowego zwiastuna możemy spodziewać się jej całkiem niedługo, jednak dokładna data nie została jeszcze podana. Lubicie produkcję za które odpowiada del Toro? Co sądzicie o tej, która właśnie nadchodzi?

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…