Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Promising Young Woman'' - zwiastun czarnej komedii od Emerald Fennell 0

Wytwórnia Focus Features zaprezentowała pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu Promising Young Woman, będącego połączeniem thrillera i czarnej komedii.

W głównej roli obsadzona została Carey Mulligan, którą kojarzyć możecie z zeszłorocznego filmu Kraina wielkiego nieba. Wcieli się ona w Cassie, młodą, obiecującą i pełną życia kobietę, której tragiczne wydarzenie zniszczyło widoki na świetlaną przyszłość. Teraz Cassie kończy naukę w szkole medycznej, mieszka z wiecznie zmartwionymi rodzicami i pracuje jako kelnerka, gdzie musi radzić sobie z nieogarniętym szefem. Jednak nie wszystko jest takie jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Cassie prowadzi jeszcze mroczne, podwójne życie, które realizuje nocami.

W obsadzie aktorskiej znaleźli się także Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Adam Brody, Jennifer Coolidge, Laverne Cox, Max Greenfield, Christopher Mintz-Plasse, Sam Richardson i Molly Shannon. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Emerald Fennell – producentka serialu Obsesja Eve.

Jestem bardzo podekscytowana pracą z tak wieloma utalentowanymi i wspaniałymi ludźmi. Cieszę się, że pozwolono mi być w tym miejscu i nie mogę doczekać się, aby ożywić tę pokręconą opowieść.

powiedziała Fennell w swoim oświadczeniu

Kinowa premiera filmu Promising Young Woman zapowiadana jest na 17 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: IndieWire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…