Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Widowisko o Flashu wreszcie dostało datę premiery 1

Warner Bros. Pictures podjął ważną decyzją dotyczącą solowego filmu o przygodach Flasha. Wreszcie poznaliśmy oficjalną datę premiery widowiska, którego głównym bohaterem będzie Scarlet Speedster.

The Flash, o którym mówi się od dobrych kilku lat, trafi na ekrany kin 1 lipca 2022 roku. W roli superbohatera ponownie zobaczymy Ezrę Millera. Reżyserem filmu będzie twórcami kasowej serii grozy "To" na podstawie prozy Stephena KingaAndy Muschietti. Dodatkowo razem ze swoją siostrą Barbarą oraz Michaelem Disco będą pełnili funkcję producentów. Aktualnie scenariusz filmu znajduje się w rękach Christiny Hodson, autorki skryptu do filmu Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn.

O problemach produkcyjnych filmu o Flashu można by napisać oddzielny scenariusz i nakręcić z tego niezły film dramatyczny. DC Films oraz Warner Bros. Pictures od kilku lat próbują zrealizować superprodukcję, jednak często coś się rozsypuje na ostatniej prostej. Nie pomagają też ciągłe zmiany scenarzystów oraz reżyserów. Miejmy nadzieję, że będzie to ostatnie podejście wytwórni do The Flash i fani wreszcie otrzymają widowisko kinowe o Barrym Allenie.

A Wy co sądzicie o tym projekcie?

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…