Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harley Quinn i reszta dziewczyn w spocie ''Ptaków nocy'' 0

W trakcie Game Awards 2019 zaprezentowano nowy spot promujący widowisko Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn. Zapowiedź możecie znaleźć poniżej. Zachęcamy do komentowania i oceniania materiału prasowego promującego kolejne widowiska DC Films.

W obsadzie aktorskiej filmu można znaleźć takie nazwiska, jak Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett–Bell, Rosie Perez, Ella Jay Basco i Ewan McGregor.

Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

Ptaki nocy – i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn trafi do polskich kin 7 lutego 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

90 procent tego składu to brzydkie głupie stare feministki(bo wiadomo ich komiksowe odpowiedniki są zbyt ładne i młode trzeba było zmienić), spodziewam się klapy.

Proszę czekać…