Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun i plakat 5. sezonu ''Outlandera'' 0

Serial Outlander powraca z piątym sezonem. Stacja Starz wydała właśnie jego oficjalną zapowiedź oraz plakat. Zerknijcie poniżej i dajcie znać jak podoba się Wam zwiastun dalszego ciągu tej szalonej historii.

fot. materiały prasowe

Produkcja ta oparta jest na bestsellerowej serii książek Diany Gabaldon. Sezon 5 bazuje na piątym tomie cyklu zatytułowanym Ognisty krzyż. Tytuł odnosi się do dawnego szkockiego wezwania do walki, a więc Claire i James staną przed nie lada wyzwaniem. Będą musieli poznać swoje granice i odpowiedzieć na pytanie jak daleko są w stanie się posunąć w celu ochrony swojego domu, aby ognisty krzyż nie musiał zostać zapalony.

Nowe epizody ukarzą nam początki amerykańskiej rewolucji z punktu widzenia rodziny Fraserów, którzy osiedlili się na ziemi zwanej Fraser Ridge w Karolinie Północnej próbując wieść normalne i spokojne życie. Jednak nadchodząca wojna zmieni wiele.

Premiera 5. sezonu serialu już 16 lutego br. Składać się ma on z 12 odcinków. W Polsce dotychczasowe 4 sezony w całości dostępne są na platformie Netflix.

Warto wspomnieć także, że nadchodzący sezon nie będzie ostatnim. Stacja już odnowiła serial na szósty sezon.

Poniżej plakat promujący sezon 5.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…