Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Robert Aramayo dołącza do obsady serialowego ''The Lord of the Rings'' 1

Obsada serialowego Władcy Pierścieni od Amazona znowu poszerzyła się o nowe nazwisko. Po rezygnacji Willa Poultera jego miejsce zajmuje Robert Aramayo, aktor znany z Gry o tron.

fot. materiały prasowe

Poulter miał wcielić się w jedną z głównych ról, jednakże na podpisanie umowy z Amazonem nie pozwolił mu jego napięty grafik. Teraz jak donosi portal Deadline rolę Beldora zagra właśnie Aramayo. Fani Gry o tron na pewno kojarzą go z roli młodego Neda Starka. Wystąpił on w szóstym i siódmym sezonie tejże produkcji. Obecnie na premierę z nim oczekują dwa filmy. Jeden to horror Antebellum, a drugi to film akcji The King's Man.

Obecnie obsada serialu nie zawiera jeszcze zbyt wielu nazwisk, przynajmniej oficjalnie. Wiemy, że w serialowym The Lord of the Rings wystąpią także Joseph Mawle, Maxim Baldry, Markella Kavenagh, Ema Horvath i Morfydd Clark. Ta ostatnia zagra młodą Galadrielę.

Pierwszy sezon Władcy Pierścieni swoją premierę ma mieć w 2021 roku. Warto wspomnieć, że Amazon zamówił już także sezon drugi, także spodziewać możemy się wielkiego widowiska, w którym włodarze platformy pokładają wielkie nadzieje.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…