Jennifer Aniston pokonała mutanty 0

Debiutująca w box office komedia romantyczna Sztuka zrywania była najchętniej oglądanym filmem w amerykańskich kinach w miniony weekend. Film z udziałem Jennifer Aniston i Vince’a Vaughna zepchnął z pierwszego miejsca trzecią część opowieści o przygodach mutantów X-Men: Ostatni bastion.p=. Kadr z filmu Sztuka zrywaniaKadr z filmu Sztuka zrywania

p=. Kadr z filmu X-Men: Ostatni bastionKadr z filmu X-Men: Ostatni bastion
Sztuka zrywania zarobiła 38 milionów dolarów w ciągu trzech pierwszych dni. Przygody mutantów zebrały kolejne 34 miliony. W sumie produkcja zgromadziła już 175 milionów w USA.

Na podium znalazło się również miejsce dla animacji Skok przez płot, która tym samym utrzymała pozycję sprzed tygodnia. Do tej pory zgromadzone przez nią zyski wynoszą 112 milionów. Na miejsce czwarte spadł Kod da Vinci z 19 milionami za ten weekend, co razem daje 172 miliony zysku dla tego wzbudzającego kontrowersje obrazu.

Spadają w rankingu Mission: Impossible III oraz Posejdon, które zarobiły odpowiednio 4 i 3 miliony dolarów. Do pierwszej dziesiątki trafił także obraz dokumentalny z udziałem Ala Gore’a Inconvenient Truth z milionem dolarów zysku.
megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…