Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nicholas Hoult dołącza do obsady kolejnych części ''Mission Impossible'' 1

Czyżby misja niemożliwa była niemożliwa do skończenia? W 2018 roku swoją premierę miała szósta część serii Mission: Impossible, a już kompletowana jest obsada do dwóch kolejnych filmów.

fot. materiały prasowe kadr z filmu 'Mad Max: Na drodze gniewu'

Do obsady dołączył właśnie Nicholas Hoult, który zagra u boku Toma Cruise'a, weterana serii. Informację tą potwierdził reżyser siódmej i ósmej części – Christopher McQuarrie, który na Instagramie opublikował taki oto wpis.

Jak na razie nie wiadomo w jaką postać wcieli się Hoult, ale oczekuje się, że zagra ona czarny charakter. Cruise ponownie zagra tajnego agenta – Ethana Hunta. McQuarrie oprócz reżyserowania napisze również scenariusz do obu filmów, które kręcone mają być jeden po drugim.

W aktorskiej obsadzie nadchodzącego widowiska są także Hayley Atwell, Shea Whigham i Pom Klementieff. Premiera części siódmej zaplanowana jest na 23 lipca 2021 roku, a część kolejna zadebiutować ma rok później, tj. 5 sierpnia 2022 roku.

Nicholas Hoult to aktor młodego pokolenia, którego kojarzyć możecie z roli w horrorze Wiecznie żywy czy jako Hanka/Bestię w serii X-Men. Wystąpił także w filmach tj. Mad Max: Na drodze gniewu, Jack: Pogromca olbrzymów, The Banker czy Tolkien.

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…