Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ceremonia rozdania Oscarów ponownie bez gospodarza 0

Ricky Gervais zrobił niesamowite show podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów. Jego mowa powitalna odbiła się głośnym echem w mediach. Niestety fani Oscarów nie będą mieli okazji tego doświadczyć.

Jak się okazuje Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej zdecydowała, że po raz drugi z rzędu na ceremonii wręczenia Oscarów nie będzie jednego gospodarza. Informacja została ogłoszona przez prezes stacji ABC, Karey Burke.

Spodziewamy się, że będzie to bardzo głośny zestaw nominacji. Myślę, że zgromadzono wiele niesamowitych elementów, które sprawiają, że będziemy znowu mieli bardzo zabawny program.

stwierdził Burke

Oprócz tego pani prezes dodała, iż impreza będzie posiadała duże walory rozrywkowe. Będzie sporo muzyki, humoru i największych hollywoodzkich (i nie tylko) gwiazd.

Przypomnijmy, że sytuacja rozpoczęła się w ubiegłym roku, kiedy to komik i aktor Kevin Hart miał być gospodarzem Oscarów, ale po przypomnieniu jego kilku obraźliwych żartów i tweetów z przeszłości, zdecydowano się z niego zrezygnować. Akademia była jednak gotowa na jego powrót, po odpowiednich przeprosinach, jednak gwiazdor finalnie zdecydował się odrzucić propozycję.

Zamiast tradycyjnej mowy powitalnej gospodarza, Oscary 2019 zostały otwarte przez występ zespołu Queen i Adama Lamberta. Tegoroczne nagrody Akademii zostaną wręczone 9 lutego.

Źrodło: Digital Spy

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…