Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kultowy Jar Jar Binks może pojawić się w serialu o Kenobim 0

Na łamach Making Star Wars pojawiła się interesująca plotka dotycząca jednego z kolejnych projektów Lucasfilm. Możliwe, że już niebawem fani doczekają się powrotu jednej z kultowych, ale jednocześnie znienawidzonych postaci.

Jason Ward za pośrednictwem Making Star Wars ogłosił, że w serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego pojawi się Jar Jar Binks. Postać będzie nieco odmieniona, ponieważ ma nosić brodę – ma to symbolizować między innymi jego życie i lata, które upłynęły. Jason Ward powołuje się na swoje źródła, które posiada w Disneyu. Nie wiadomo na razie czy Ahmed Best ponownie wcieli się w Jar Jar Binksa.

Z reszty informacji związanych z tym projektem wiadomo, że akcja ma być osadzona osiem lat po wydarzeniach znanych z widowiska Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów. Podobno jednym z wątków, które będą napędzały fabułę serialu będzie "Rozkaz 66". Był to plan Imperatora Palpatine’a na przejęcie rządów w galaktyce poprzez między innymi odsunięcie od władzy Jedi. Były to początki tak zwanej "Czystki Jedi". W ich trakcie Obi-Wan Kenobi ponownie skrzyżuje ścieżki ze swoim starym przyjacielem z Naboo.

Oczywiście jest to na razie tylko i wyłącznie pogłoska, ale ja osobiście chciałbym, aby się ziściła. Jakie jest Wasze zdanie?

Źrodło: Making Star Wars

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

To było by takie złoto, wiem, że ludzie nie cierpią tej postaci, ale inny reżyser sie za to bierze, większość ludzi chciało by zobaczyć czy tą postać ukazali lepiej niż Lucas. Podobna sytuacja była przy Anakinie gdzie w Clone Wars był mega doceniony niż w samych filmach.

Proszę czekać…