Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Morbius'' - pierwsza zapowiedź nowego filmu ze Spider-Verse od Sony Pictures 1

Sony Pictures zaprezentowało zwiastun filmu Morbius, który pewnie zrobi wrażenie na niejednym fanie kinowych ekranizacji. Co więcej twórcy serwują nam kilka smaczków, które mogą być zwiastunem połączenia owego uniwersum z MCU!

Morbius to drugi aktorski film osadzony w uniwersum Spider-Mana. Wreszcie twórcy serwują nam kilka elementów, które mogą zwiastować dołączenie filmów od Sony do MCU. Przede wszystkim w zapowiedzi możemy zobaczyć na ścianie plakat z wizerunkiem Człowieka Pająka, a na końcu pojawia się aktor, który może kojarzyć się nam właśnie z Kinowym Uniwersum Marvela. Niestety nie zostaje potwierdzone czy wciela się w tę postać, o której wszyscy myliśmy.

Morbius ma być horrorem akcji opowiadającym o naukowcu, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienia się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

W roli głównej zobaczymy Jareda Leto, który po zwiastunie widać dobrze czuje się w owej roli. Miejmy nadzieję, że potwierdzi swój aktorski talent i stworzy zdecydowanie lepszą kreację niż w Legionie samobójców.

Morbius trafi do kin 30 lipca 2020 roku.

Źrodło: Sony

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Wspaniali twórcy odpowiadają za ten film ehh :/, coś czuje kolejny film typu "Dracula: Historia nieznana"

Proszę czekać…