Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Penny Dreadful: City of Angels'' - jest zwiastun spin-offu ''Domu grozy'' 0

Stacja Showtime zaprezentowała pierwszą zapowiedź serialu Penny Dreadful: City of Angels, który jest spin-offem popularnej produkcji w Polsce znanej pod tytułem Dom grozy.

Akcję serialu osadzono w latach 30. XX wieku. Historia rozpocznie się w 1938 roku w Los Angeles. Twórcy skupią się na periodyzacji meksykańskiego folkloru. W głównej mierze przedstawią motywy związane z Santa Muerte (meksykańskim Dniem Zmarłych). Dodatkowo w serialu nie zabraknie społecznych konfliktów oraz osób sprzymierzonych z diabłem.

Głównym bohaterem Penny Dreadful: City of Angels został Tiago (Daniel Zovatto), pierwszy detektyw LAPD meksykańskiego pochodzenia. Mężczyzna zmierzy się na swojej drodze z rasizmem, demonami przeszłości oraz kryzysem wiary. Jessica Garza i Johnathan Nieves wcielą się w jego młodsze rodzeństwo.

Natalie Dormer zagra postać demona z imieniem Magda. Będzie mogła przybierać dowolny wygląd każdej osoby, którą napotka na swojej drodze. Charyzmatyczna, inteligentna i zmiennokształtna Magda okaże się wspaniałą sojuszniczką oraz śmiertelnie niebezpiecznym wrogiem.

Poprzednia seria rozgrywała się pod koniec XIX wieku w Londynie. Premiera pierwszego odcinka Penny Dreadful: City of Angels będzie miała miejsce 26 kwietnia. Jak oceniacie tę zapowiedź?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…