Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Invisible Man'' od Leigha Whannella z kategorią R! 0

Nowy horror od Universal Pictures i Blumhouse Productions pt. The Invisible Man oficjalnie otrzymał kategorię R, co oznacza, że przeznaczony jest dla widzów od 17 roku życia. Młodsi będą mogli go obejrzeć, ale tylko za zgodą rodzica.

Jak podaje portal Bloody Disgusting o takiej ocenie zdecydowało występowanie w nim bardzo brutalnej i krwawej przemocy oraz używanie dużej ilości przekleństw.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Leigh Whannell spod którego skrzydeł wyszedł film Ulepszenie czy Naznaczony: Rozdział 3. W obsadzie aktorskiej znajdują się m.in. Elizabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer, Aldis Hodge oraz Storm Reid.

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości. Kiedy jej mąż popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest jedynie sprytną mistyfikacją. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją ktoś kogo zobaczyć się nie da. Desperacko próbuje udowodnić, że jest ścigana przez niewidzialnego człowieka.

Premiera The Invisible Man w USA zaplanowana jest na 28 lutego br. W Polsce horror zadebiutuje tydzień później.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…