filmoznawczyni- w chwilach wolnych od chodzenia do kina studiuje w szkole filmowej 🎬

Laleczka Chucky powróci na małe ekrany! 0

Stacja SYFY zamówiła pierwszy sezon serialu, który będzie kontynuacją kultowego już cyklu horrorów o laleczce Chucky.

Nad jego realizacją czuwał będzie, jako showrunner i reżyser pierwszego odcinka, twórca pierwowzoru Don Mancini. Seria, wyprodukowana przez Universal Content Productions, trafiła pod skrzydła producenta Davida Kirschnera, a także pisarza i producenta telewizyjnego Nicka Antoscy.

Akcja Chucky rozgrywać się będzie na idyllicznych amerykańskich przedmieściach. W trakcie wyprzedaży garażowej jeden z bohaterów kupuje tytułową zabawkę opętaną przez ducha seryjnego mordercy. W niedługim czasie okolicą wstrząsa seria makabrycznych zabójstw, które przy okazji obnażą mroczne sekrety miasta i hipokryzję miejscowej społeczności. W najbliższym sąsiedztwie pojawią się wrogowie, ale i sprzymierzeńcy- z przeszłości Chucky’ego- którzy dobrze wiedzą, co kryje się za zabójstwami mieszkańców.

Póki co, nie wiadomo, czy tytułowej postaci głosu ponownie użyczy Brad Dourif.

Postać, którą stworzyli Don i David, przeraża widownię od ponad 30 lat. Długowieczność i dziedzictwo Chucky’ego przemawia do twórców kreujących i opowiadających mroczne historie i wiernych fanów zgromadzonych przez lata przy serii filmowej. Jesteśmy podekscytowani, że ponownie współpracujemy z Nickiem i UCP przy nowej serii dla SYFY i jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że po raz pierwszy wprowadziliśmy Chucky’ego do telewizji z oryginalnymi twórcami.

powiedział Chris McCumber, prezes Entertainment Networks

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…