Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Posłuchajcie motywu muzycznego z filmu ''Psy 3. W imię zasad'' 0

Kino Świat zrobiło nie lada niespodziankę dla fanów wyczekujących filmu Psy 3. W imię zasad. W sieci pojawił się materiał promujący produkcję, dzięki któremu możemy posłuchać motywu muzycznego!

fot. Bartosz Mrozowski

Muzyka z filmów Psy i Psy 2. Ostatnia krew to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ścieżek dźwiękowych w historii polskiego kina. Charakterystyczne solowe motywy na trąbce są utożsamiane z postacią Franza Maurera na równi z jego kultową kurtką i paczką Cameli. Michał Lorenc, autor muzyki do „Psów”, jest najczęściej nagradzanym polskim kompozytorem filmowym. Jego twórczość można usłyszeć także w ścieżkach dźwiękowych takich filmów jak Bandyta, Kroll, czy Różyczka. W trzeciej części "Psów" muzyk ponownie został autorem soundtracku legendarnej serii. Już dziś premierowo prezentujemy fragment filmu Psy 3. W imię zasad, w którym można usłyszeć muzykę Michała Lorenca.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego" (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

Premiera filmu już 17 stycznia.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…