Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Shameless - Niepokorni" przedłużony o kolejny sezon. Niestety, mamy też złą wiadomość... 0

Stacja Showtime oficjalnie przedłużyła oryginalną produkcję Shameless – Niepokorni o kolejny sezon. Niestety, mamy również złą wiadomość dla fanów serialu. Jedenasta seria tragikomicznych losów ubogich rodzin z amerykańskich przedmieść będzie zarazem ostatnią.

Shameless – Niepokorni jest amerykańską adaptacją brytyjskiego serialu pod takim samym tytułem. Oryginał został wyemitowany w latach 2004-2013. Brytyjska produkcja liczył w sumie jedenaście sezonów. Podobnie sprawa wygląda z amerykańską wersją serialu. Stacja Showtime zapowiedziała, że jedenasty sezon Shameless – Niepokorni będzie zarazem ostatnim.

Produkcja przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny Gallagherów. 21-letnia Fiona (Emmy Rossum) próbuje utrzymać w ryzach całą familię, opiekując się piątką młodszego rodzeństwa: Lipem (Jeremy Allen White), Ianem (Cameron Monaghan), Debbie (Emma Kenney), Carlem (Ethan Cutcosky) oraz Liamem (Christian Isaiah). Nie może przy tym liczyć na pomoc ze strony uzależnionego od alkoholu ojca, Franka (William H. Macy), który tylko okazyjnie pojawia się w domu. Próby zarobku poszczególnych członków rodziny oraz ich problemy miłosne zwykle znajdują się o krok od katastrofy i często wpływają na słodko-gorzkie przesłanie Shameless – Niepokorni.

kadr z serialu Shameless

Stacja Showtime zapowiada: 11. sezon Shameless – Niepokorni będzie zarazem ostatnim.

Informację przekazał mediom Gary Levine. Szef Showtime zdradził, że przez wiele miesięcy dyskutował z firmą produkującą serial – studiem Warner Bros. – na temat przyszłości Shameless – Niepokorni. Wspólnie podjęli decyzję o zakończeniu jej w tym właśnie momencie.

Tego lata pożegnamy się z rodziną Gallagherów oraz przedziwną mieszanką miłości i rozpusty, którą nas darzą. John Wells oraz jego obsada obiecują, że narobią dymu po raz ostatni. Zapewne wszyscy dobrze znacie Gallagherów, wiecie zatem, że jest się czego bać.

zadeklarował Levine.

materiały marketingowe Shameless

Shameless – Niepokorni był jednym z najpopularniejszych seriali na Showtime. Dostarczył również wielu prestiżowych wyróżnień, w tym dwóch nagród Emmy z rzędu za najlepszy występ kaskaderski w serialu komediowym albo programie rewiowym. W sumie zdobył 11 nominacji do Emmy oraz 2 nominacje do Złotych Globów.

Premiera 11. sezonu Shameless – Niepokorni została zapowiedziana na lato 2020 roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…