Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Ciche miejsce 2" - Emily Blunt powraca na nowych zdjęciach 0

Ciche miejsce 2 będzie kontynuował losy rodziny z poprzedniej części. Tym razem postać grana przez Emily Blunt w pojedynkę zaopiekuje się własną familią w świecie na pograniczu zagłady. Są nowe zdjęcia z nadchodzącego horroru.

Ciche miejsce okazało się hitem w 2018 roku. Aktor i reżyser John Krasinski pokazał światu niepokojącą rzeczywistość postapokaliptyczną, w której ludzie walczą o przetrwanie z krwiożerczymi potworami. Sytuacja wydaje się krytyczna, ponieważ bestie reagują na najcichszy dźwięk w ich otoczeniu. Horror został przedstawiony w skali mikro. Pojawiła się zaledwie jedna rodzina oraz farma, na której tamci ukrywali się przed potworami.

Tragiczne wydarzenia pod koniec pierwszej części sprawiły, że Evelyn Abott (Emily Blunt) w pojedynkę troszczy się o dobro swoich dzieci. Najmłodsze z jej podopiecznych jest na razie małym bobasem. Stałe ukrywanie go w zupełnej ciszy wydaje się zatem niemożliwe. A jednak, kobieta wraz z dziećmi podróżuje po opuszczonych rejonach Stanów Zjednoczonych, na każdym kroku próbując uchować je przed bestiami.

Ciche miejsce 2 – zwiastun:

W filmie Ciche miejsce 2 nie tylko potwory niosą zagrożenie. Rodzina Abottów będzie musiała ukrywać się przed innymi ocalałymi.

W obsadzie nowego filmu zadebiutują nowe nazwiska: Cillian Murphy oraz Djimon Hounsou. Pierwszego z wymienionych aktorów i stałą obsadę serii mogliśmy zobaczyć na nowych zdjęciach z filmu Ciche miejsce 2:

Ciche miejsce 2 trafi na ekrany kin 20 marca 2020 roku.

Źrodło: Total FIlm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Jedynka miała w sobie powiew świeżego powietrza. Krasinski wydaje się sympatycznym facetem. Emily kocham miłością abolutną. Reasumując czekam na ten film z ciekawością ;-)

Proszę czekać…