Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Billie Eilish nagra piosenkę promującą nowego Bonda 0

Mamy małą niespodziankę związaną z nowym filmem o przygodach Jamesa Bonda. Poznaliśmy nazwisko artystki, która nagra utwór promujący produkcję Nie czas umierać.

fot. wikipedia (crommelincklars)

Media poinformowały, że piosenka promująca kolejny film o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości zostanie wykonana przez młodą gwiazdę muzyki pop – Billie Eilish. W ostatnich miesiącach piosenkarka stała się prawdziwym muzycznym fenomenem, a chyba wszyscy posiadający radio w samochodzie kojarzą chyba utwór "bad guy". Jej płyta nosząca tytuł "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" pokryła się platyną w wielu krajach na całym świecie, w tym również Polsce.

Billie Eilish to laureatka trzech nagród MTV Video Music Awards 2019 (między innymi w kategorii "Najlepszy debiut") oraz dwóch nagród MTV Europe Music Awards 2019. Artystka mająca 18 lat stanie się najmłodszą osobą w historii, która wykonana utwór promujący film o Jamesie Bondzie.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Nie czas umierać trafi do polskich kin 3 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Khaosth

Da! :D
Niezły wybór. Podoba mi się jej przygaszony głos. Ładnie też brzmiał przy napisach "Brightburna".
Na pewno nie byłaby moim pierwszym wyborem, ale spośród aktualnych radiowych gwiazd ciężko byłoby mi kogokolwiek wybrać.

PolepioneKadry Khaosth

@Khaosth Z aktualnych gwiazdek to z pewnością Dua Lipa wykonałaby lepiej kawałek, którą napiszą dla Billy Eilish. Też ma lekko przygaszony głos, może Ci się spodoba: https://www.youtube.com/watch?v=hMGuHAW6USQ&list=RDhMGuHAW6USQ&start_radio=1&t=22

Animek84

Zapowiada się gorsza piosenka niż ta śpiewana przez tego ciepłego

ar23s Animek84

@Animek84 Masz coś do osób homoseksualnych? :)

Animek84 ar23s

@ar23s mam z nimi problem jak śpiewają słabe piosenki. I jedyne z czego pamiętam daną piosenkę to to że śpiewał ją homoseksualista.

Khaosth Animek84

@Animek84 Nie no, "Writing on the walls" było tak rozlazłe a Sam Smith wchodził ze swoim głosem w tak irytująco wysokie tony, że ciężko będzie wypuścić coś gorszego. Chyba że połączone siły Smitha i Madonny z "Die another day" – wtedy potworek byłby murowany!

PolepioneKadry Animek84

@Animek84 Heh;-) Nie wygłupiaj się w ten sposób, zanim się obejrzysz, a sarkastyczne uwagi będą niekaralne tylko wtedy, jeżeli traktują o hetero;-)

Proszę czekać…