Ujawniono szczegóły fabuły "Eternals". Szykuje się wielka wojna 0

Disney ujawniło oficjalną fabułę swojego nadchodzącego hitu o superbohaterach zatytułowanego Eternals. Zapraszamy do zapoznania się z opisem, który zdradza czego możemy się spodziewać po filmie.

Minęło sporo czasu od ostatnich oficjalnych newsów o wspomnianej produkcji, jednak dzisiaj trafił do sieci opis, który ujawnia, kilka szczegółów na temat akcji. Niestety nie zdradza zbyt dużo kluczowych informacji, jednak pokazuje w jakim kierunku podążać będzie fabuła.

Eternals opowiada o losach nowej ekscytującej drużyny superbohaterów (Przedwieczni) należących do Marvel Cinematic Universe. Jest to starożytna rasa nieśmiertelnych istot mieszkających w ukryciu na Ziemi przez tysiące lat. Po wydarzeniach, które widzieliśmy w filmie Avengers: Koniec gry, niespodziewana tragedia zmusza ich do wyjścia z cienia oraz zjednoczenia się w walce z odwiecznym wrogiem zwanym The Deviants (Dewianci).

W obsadzie filmu znajdują się Richard Madden jako Ikaris, Gemma Chan jako Sersi, Kumail Nanjiani w roli Kingo, Lauren Ridloff wcieli się w Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayak jako Ajak, Lia McHugh wcieli się w Sprite, Don Lee jako Gilgamesh, Barry Keoghan jako Druig, Kit Harrington jako Dane Whitman oraz Angelina Jolie w roli wojowniczki imieniem Thena.

Przypomnijmy, że Wcześniej Kevin Feige zapowiedział, że w filmie oprócz wspomnianych dwóch grup, pojawi się również rasa Celestianów. Za reżyserię odpowiada Chloé Zhao, dla której będzie to debiut w produkcji o tak dużym budżecie. Film powstaje na podstawie komiku stworzonego przez Jacka Kirby’ego.

Premiera w USA zapowiedziana jest na 6 listopada.

Źrodło: comicbookmovie.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…