Wybierz bohatera roku! 0

Do końca Efdebów 2008 tylko tydzień, więc masz ostatnią szansę wybrać bohatera roku!

Przedstawiamy bohaterów, którzy zostali nominowani do Efdeba 2008! W tym roku nominowana została jedna kobieta, jeden szczur oraz jeden Homer Simpson. Do tego sami 100% faceci!

Agent 47 ( Hitman ), jest znakomicie wyszkolonym zabójcą do wynajęcia. Myśliwy zmienia się w zwierzynę, gdy 47 uwikłany zostaje w aferę polityczną, a jego tropem ruszają agenci Interpolu i rosyjscy wojskowi. 47 walczy o przetrwanie, próbując odkryć, kto go wrobił i komu zależy, by wyłączyć go z gry raz na zawsze.

Kadr z filmu Hitman 2007Kadr z filmu Hitman 2007

Cherry Darling ( Grindhouse: Planet Terror ), tancerka go-go, zostaje zaatakowana przez chorego na dziwną chorobę osobnika. Na skutek ataku dziewczyna traci nogę. Ktoś inny na jej miejscu, załamałby się, ale nie Cherry. Jak się okaże, dziewczyna nie zatańczyła jeszcze swego ostatniego numeru… Razem z Wray’em staje na czele drużyny próbującej opanować hordy żywych trupów i odnaleźć ostatni bezpieczny kąt na Planecie Terroru.

Homer Simpson ( Simpsonowie: Wersja kinowa ), chociaż może czasami niezbyt inteligentny i czasami troche niezdarny, to na pewno ma wielkie serce … nie tylko do jedzenia. Tym razem okazuje się, że jest on jedyną nadzieją Springfield. Kto jak kto, ale to prawdziwy facet z zasadami, który jak trzeba, to żadnej pracy się nie boi.

Jesse James ( Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda ), planując kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie.

Kapitan Jack Sparrow ( Piraci z Karaibów: Na krańcu świata ), zawadiacki błysk w oku nie pomoże szarmanckiemu kapitanowi Jackowi Sparrow wydostać się z pułapki Davyego Jonesa kryjącej się na krańcu świata. Czy jednak człowiek, który przy pomocy związanych lianami żółwi uciekł z bezludnej wyspy może zostać pokonany?.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007

Kaskader Mike ( Grindhouse: Death Proof ), facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę, ale przede wszystkim kocha zabijać… Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.

Michael Clayton ( Michael Clayton), prawnik z Nowego Jorku, który przez kolegów z branży nazywany jest Dozorcą, ponieważ przez 15 lat swojej kariery wyspecjalizował się w sprzątaniu brudnych, osobistych spraw swoich wysoko postawionych klientów.

Sam Witwicky ( Transformers ), kiedy walka robotów zaczyna zagrażać naszej planecie, tylko jeden człowiek, Sam Witwicky może przeważyć szalę zwycięstwa! Przeciętny nastolatek, który interesuje się głównie samochodami, a teraz – razem ze swoją dziewczyną Mikaelą – znajduje się w samym centrum działań wojennych…

Sweeney Todd ( Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street ), który prowadził sklep fryzjerski w Londynie jako przykrywka jego niecnej działalności razem ze swoją wspólniczką, panią Lovett.

Remy ( Ratatuj ), Chciałby stać się szefem kuchni w Paryżu – stolicy dobrego smaku i jedzenia. Niestety nie jest to łatwe zadanie – przede wszystkim dlatego, że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni.

Kadr z filmu Ratatuj 2007Kadr z filmu Ratatuj 2007

Robert Neville ( Jestem legendą ), czyli ostatni człowiek na Ziemi… towarzystwa mu jednak nie brakuje. Wszyscy inni, mężczyźni, kobiety i dzieci, zamienili się w wampiry żądne krwi Neville′a. Za dnia bohater przeobraża się w myśliwego tropiącego śpiące potwory w opuszczonych ruinach cywilizacji. Nocą barykaduje się w domu i modli o nadejście świtu.

Głosuj na efdeby 2008! Żeby nie przedłużać, zapraszamy do głosowania!

efdeby2008.fdb.pl

Agent 47Agent 47 Cherry DarlingCherry Darling HomerHomer Jesse JamesJesse James Jack SparrowJack Sparrow Kaskader MikeKaskader Mike Michael ClaytonMichael Clayton Sam WitwickySam Witwicky Sweeney ToddSweeney Todd RemyRemy Robert NevilleRobert Neville

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…