Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serialowy spin-off ''Johna Wicka'' zadebiutuje po premierze czwartego filmu 0

Jak zapewne doskonale wiecie twórcy serii "John Wick" zamierzają poszerzyć swoje uniwersum. W planach jest realizacja serialu, który będzie rozgrywał się w świecie bohatera, który został sportretowany przez Keanu Reevesa. Dzisiaj mamy dla Was kilka nowych informacji na temat tego projektu.

W trakcie spotkania Television Critics Association, prezes stacji Starz Jeffrey Hirsch zdradził kilka informacji dotyczących premiery serialu The Continental, którego akcja będzie rozgrywała się w uniwersum znanym z filmów o Johnie Wicku.

Miałem spotkanie z tym związane. Mamy grupę scenarzystów, z którymi staramy się dobrze umiejscowić akcję, aby nie kolidowała z filmami kinowymi. Będzie on emitowany jakiś czas po premierze czwartego filmu.

powiedział Hirsch

Tym samym ze słów Jeffreya Hirscha wynika, że The Continental najwcześniej pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Premiera produkcji John Wick 4 została bowiem zaplanowana na 21 maja 2021 roku.

Wcześniej prezes stacji wyjawił, że serial będzie przedstawiał historię powstania hotelu, który służy jako schronienie dla zabójców w świecie przedstawionym w serii "John Wick". Scenarzystą i showrunnerem interesująco zapowiadającego się projektu jest Chris Collins. Warto również przypomnieć, że odcinek pilotowy nakręci Chad Stahelski, czyli człowiek odpowiedzialny za trylogię "John Wick".

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…