Daniel Radcliffe rusza do walki. Intrygujący zwiastun "Guns Akimbo" 1

Do sieci trafił właśnie premierowy zwiastun filmu Guns Akimbo, gdzie Daniel Radcliffe, gwiazda Harrego Pottera, wyrusza do walki z przytwierdzonymi na stałe do dłoni pistoletami, by uratować ukochaną.

Miles (Daniel Radcliffe) ma masę kłopotów. Nadal kocha swoją byłą dziewczynę Nova (Natasha Liu Bordizzo), praca nie daje mu zadowolenia, a to dopiero początek. Miles, aby wyrwać się z monotonii życia, nie znając szczegółów, zapisuje się do organizowanych przez gang Skizm ulicznych walk. Nagle dowiaduje się, że Nova została porwana. Zmuszony jest walczyć o jej życie.

Za reżyserie oraz scenariusz odpowiada Jason Lei Howden twórca filmu Deathgasm, to nam obiecuje dosyć specyficzny rodzaj kina oraz nietypową rozrywkę. Twórca znany jest głównie z tworzenia efektów wizualnych m.in. do takich hitów jak Avengers, Wolverine, oraz Hobbit: Pustkowie Smauga.

Zapowiada się bardzo interesujące kino. Oprócz wspomnianej dwójki aktorów na ekranie pojawią się również Samara Weaving, Rhys Darby, Ned Dennehy, czy Mark Rowley znany z serialu Upadek królestwa.

Premiera filmu odbyła się we wrześniu 2019 roku podczas Festiwalu Filmowego w Toronto. Do dystrybucji kinowej trafi natomiast pod koniec lutego.

Źrodło: thehollywoodnews.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Samara Weaving powoli wyrasta na gwiazdę kina akcji – "Korpo", "Zabawa w pochowanego", a teraz ten film. Dla niej obejrzę na pewno!

Proszę czekać…