Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Animacja ''Amerykański tata'' przedłużona na dwa kolejne sezony 0

Stacja TBS zamawia kolejne sezony swojej popularnej animacji pt. Amerykański tata. Produkcja ta do tej pory doczekała się już 16 sezonów, a 17 jest w produkcji. Teraz otrzymała odnowienie na dwa kolejne.

fot. materiały prasowe

Twórcami serialu są Seth MacFarlane, Mike Barker i Matt Weitzman. Głosu głównym bohaterom udzielają MacFarlane, Wendy Schaal, Rachael MacFarlane, Scott Grimes, Dee Bradley Baker oraz Jeff Fischer. Weitzman i Brian Boyle pracują jako showrunnerzy serii.

Serial Amerykański tata osiągnął niesamowity kamień milowy. Matt i Brian są genialnymi twórcami, którzy konsekwentnie zarabiają na wielkich komediach i jeszcze większym absurdzie. Z niecierpliwością oczekujemy dalszego rozwoju, dając oddanym fanom jeszcze dwa sezony serialu o rodzinie Smithów.

powiedział Brett Weitz, prezes TBS

Bohaterem serialu jest Stan Smith i jego zwariowana rodzinka. Stan jest pracownikiem CIA i jest w ciągłej gotowości do ochrony tak swojego kraju, jak i swojej rodziny. Praca dla ojczyzny i rodzina to jego dwie największe miłości. Stan musi się również zmagać z obecnością Rogera – istoty z innej planety i Klausa – gadającej rybki, ofiary eksperymentu medycznego CIA, posiadającej mózg skoczka narciarskiego.

Obecnie animacja jest w trakcie emisji sezonu 16. W tym roku wyemitowany zostanie także sezon 17.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…