Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Na razie możecie zapomnieć o 3. sezonie serialu ''Mindhunter'' 0

Jeśli jesteście fanami serialu Mindhunter, to nie mamy dla Was najlepszych informacji. Wiele wskazuje na to, że produkcja zakończy swój żywot po dwóch sezonach.

Z informacji, które podał portal Deadline wynika, że platforma Netflix zwolniła największe gwiazdy serialu z kontraktów. Holt McCallany i Jonathan Groff mogą, więc szukać nowych wyzwań aktorskich. Co prawda Mindhunter nie został oficjalnie skasowany, ale tego typu zdarzenie nigdy nie wróży najlepiej.

Dodatkowo człowiek w dużej mierze odpowiedzialny za serial, czyli David Fincher jest obecnie niezwykle zajętym człowiekiem, co zresztą w oświadczeniu Netfiksa zostało zawarte:

David koncentruje się na reżyserii swojego pierwszego filmu dla Netfliksa "Mank" oraz na produkcji drugiego sezonu "Miłość, śmierć i roboty". Może powrócić do "Mindhuntera" w przyszłości, ale czuł, że aktorzy nie mogą być powstrzymywani przed szukaniem innej pracy, podczas gdy on sam zajmuje się nowymi projektami.

ogłosił rzecznik platformy streamingowej

Podobno obsada aktorska jest zachwycona możliwością współpracy z Davidem Fincherem i w momencie, w którym twórca oraz Netflix zdecydują się na realizację 3. sezonu, oni także powrócą.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Na pewno wróci za dwa lata, tak jak miało to miejsce pomiędzy 1 a 2 sezonem.

Proszę czekać…