"Swingersi" - zwiastun szalonej polskiej komedii 0

Dystrybutor udostępnił dzisiaj premierowy zwiastun oraz plakat najnowszej polskiej komedii zatytułowanej Swingersi. Sam tytuł wskazuje o czym będzie produkcja, której obsada roi się od rodzimych gwiazdek kina.

Film powstał na podstawie oryginalnej łotewskiej hitowej komedii Swingers z 2016 rok, która doczekała się swojej wersji m.in w Norwegii.

Swingersi to komedia o perypetiach trzech par, które chcą coś zmienić w swoich życiu. Ogień w sypialni wygasł i nie są zaspokajane namiętności. Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w Pięćdziesięciu twarzach Greya, ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) są gotowi przekroczyć niemal każdą granicę w pogoni za nowymi followersami i lajkami. Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.

Premiera zaplanowana jest na 28 lutego 2020 roku. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada łotewski twórca Andrejs Ekis.

Swingersi

Źrodło: nextfilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bernadetta_Trusewicz

Czy tylko mi to zdjęcie się kojarzy z celebrytami szeroko rozumianymi, którzy poodsłaniali co nieco jakiś czas temu w teledysku Kanyego Westa? Nie wierzę, że twórcy tej produkcji nie w tę stronę podążali, tylko u nas pruderyjniej of kors.

Proszę czekać…