Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Matka zrobi wszystko, aby odnaleźć swoje zaginione dziecko. Zwiastun ''Lost Girls'' od Netflixa. 0

Netflix opublikował oficjalny zwiastun filmu opowiadającego o prawdziwej historii kryminalnej. Jego tytuł to Lost Girls. Zerknijcie na poniższą zapowiedź.

Produkcja ta jest adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Kolkera pt. Lost Girls: An Unsolved American Mystery.

W głównej roli Amy Ryan, którą kojarzyć możecie z filmu Gdzie jesteś, Amando?. Za rolę w nim otrzymała nominację do Oscara. W produkcji Netflixa wciela się w Mari Gilbert, matkę, która zrobi wszystko, aby odnaleźć swoją ukochaną córkę Shannan, która w wieku 24 lat znika w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone śledztwo ujawnia wiele mrocznych sekretów i prowadzi Mari do zamkniętej społeczności ujawniając kilka nierozwiązanych dotąd zabójstw. Czy kobieta odnajdzie swoją córkę?

W obsadzie aktorskiej znajdują się także Thomasin McKenzie, Gabriel Byrne, Oona Lawrence, Lola Kirke, Miriam Shor, Reed Birney, Kevin Corrigan i Dean Winters. Za reżyserię odpowiada Liz Garbus, a autorem scenariusza jest Michael Werwie.

Poniżej plakat promujący produkcję.

Światowa premiera filmu Lost Girls odbędzie się 28 stycznia br. na festiwalu filmowym Sundance odbywającym się co roku w USA. Na Netflix trafi on dopiero 13 marca 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…