Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun filmu ''Hope Gap'' z Annette Bening i Billy Nighy'em 0

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Hope Gap będącego połączeniem dramatu i romansu. W rolach głównych nominowana do Oscara Annette Bening, Bill Nighy i Josh O'Connor.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada William Nicholson. W obsadzie aktorskiej znajdują się także Aiysha Hart, Ryan McKen, Steven Pacey i Nicholas Burns. Bening wciela się w opuszczoną żonę, Nighy gra jej męża, a O’Connor to Jamie, ich jedyny syn.

Hope Gap jest poruszającą i pełną emocji opowieścią o straconej miłości. Grace doznaje szoku, kiedy po 29 latach małżeństwa jej mąż postanawia się z nią rozwieść, zostawiając ją dla innej kobiety. Pozostawiona sama sobie w małym nadmorskim miasteczku Seaford powoli dochodzi do siebie, odzyskując równowagę i odkrywając u siebie nie znane do tej pory pokłady siły.

Poniżej plakat promujący produkcję.

Kinowa premiera filmu w USA zaplanowana jest na 6 marca br. W Polsce Hope Gap zadebiutuje 27 marca. Warto przypomnieć, że produkcja ta miała już swoją światową premierę, odbyła się ona 6 września ubiegłego roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie została bardzo entuzjastycznie przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…