Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gina Carano jako She-Hulk na fanowskiej grafice 0

Disney+ przygotowuje się do realizacji kolejnego głośnego serialu, który trafi do oferty Disney+. Mowa o produkcji, której główną bohaterką będzie She-Hulk.

Na razie fani Marvela wyczekują informacji na temat oficjalnego castingu. Włodarze studia nie dokonali jeszcze wyboru, jednak sporo mówi się na temat angażu Giny Carano, która w ostatnim czasie pojawiła się w innej głośnej produkcji Walta Disneya – The Mandalorian. Możliwe, że osoby odpowiedzialne za casting oraz producenci zdecydują się na zatrudnienie byłej zawodniczki MMA.

Oczywiście fani nie próżnują i w sieci można znaleźć wiele fanowskich grafik przedstawiających różnych aktorów w rolach superbohaterów. Jednym z takich autorów jest spdrmnkyxxiii. Na swoim Instagramie zamieścił grafikę, na której Gina Carano wciela się w She-Hulk. Możecie obejrzeć ją poniżej i ocenić. Jak myślicie – czy aktorka pasuje do tej postaci?

"She-Hulk" została stworzona przez Stana Lee oraz Johna Buscema i po raz pierwszy pojawiła się w komiksie "Savage She-Hulk" z lutego 1980 roku. Główną bohaterką historii jest Jennifer Walters – prawniczka oraz kuzynka Bruce’a Bannera, która musi poddać się natychmiastowej transfuzję krwi po urazie. Dzięki temu uzyskuje cechy podobne do Hulka.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…