Oscar Isaac zagra główną rolę w adaptacji komiksu Ex Machina 1

Oscar Isaac zagra główną rolę w nowej adaptacji komiksu Briana K. Vaughana "Ex Machina".

Bohaterem The Great Machine jest tytułowy superbohater, który po wydarzeniach z 9 września 2011 zostaje burmistrzem Nowego Jorku. Znany także jako Mitchell Hundred. Mężczyzna ma zdolność kontroli wszelkich mechanicznych przedmiotów od samochodu po komórkę. Film ma skupić się na sprawach rządu i kierownictwa politycznego.

Isaac wyprodukuje film ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jasonem Spire’em a także Vaughanem, który stworzył ten i wiele innych komiksów. Seria Ex Machina ukazała się w 50 wydaniach pod nazwą DC Comics Wildstorm.

Jeśli chodzi o zmianę tytułu, która była konieczna, biorąc pod uwagę wcześniejszy film Ex Machina, w którym notabene wystąpił nasz Isaac. Wybrano The Great Machine, ponieważ tak nazywał się superbohater HUNDRED, zanim został burmistrzem.

Aktora możemy ostatnio podziwiać w filmie Star Wars: The Rise of Skywalker, a już za chwilę na duży ekran wejdzie wyczekiwana przez wielu Diuna Denisa Villeneuve’a, gdzie gra ojca głównego bohatera (Timothée Chalamet).

Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źrodło: THR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

To uczucie zagubienia gdy czytasz nagłówek dotyczący obsady powstającego filmu, ale mógłbyś przysiąc że już go oglądałeś. :D
Tym niemniej projekt brzmi ciekawie i z chęcią obejrzę efekty – choćby ponownie. :)

Proszę czekać…