Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Spenser Confidential'' - pierwszy zwiastun komedii akcji z Markiem Wahlbergiem 0

Netflix opublikował pierwszy zwiastun komedii akcji Spenser Confidential z Markiem Wahlbergiem w roli głównej. Zobaczymy jak jego bohater walczy m.in. ze skorumpowanymi stróżami prawa. Zerknijcie poniżej na zapowiedź.

Mark Wahlberg wciela się w byłego policjanta Spensera, który pięć lat temu został wrobiony przez skorumpowanych kolegów i polityków. Po wyjściu z więzienia angażuje się w sprawę morderstwa dwójki swoich byłych kolegów po fachu. Wraz z swoim współlokatorem i byłym gangsterem Hawkiem i jego byłą dziewczyną Cissy rozpoczyna własne śledztwo, chcąc zaprowadzić winnych przed sąd.

W aktorskiej obsadzie oprócz Wahlberga, znajdują się także Winston Duke jako Hawk, Alan Arkin jako Henry, Iliza Shlesinger jako Cissy, Cassie Ventura jako Elise, Bokeem Woodbine, James DuMont i Post Malone. Za reżyserię odpowiada Peter Borg, który pracował na scenariuszu autorstwa Seana O'Keefe. Fabuła oparta jest na popularnej powieści Ace’a Atkins’a pt. Wonderland. Książka ta należy do serii powieści o prywatnym detektywie Spenserze. Postać tą stworzył Robert B. Parker, a jego dzieło kontynuuje właśnie Atkins. Pierwszą telewizyjną produkcją, w której pojawiła się postać Spensera jest serial Spenser: For Hire z 1985 roku.

Premiera filmu Spenser Confidential na Netflix już 6 marca br.

Źrodło: indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…