Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Amazing Stories'' Spielberga z datą premiery i pierwszym zdjęciem z planu 1

Apple TV+ ogłosiło datę premiery ciekawej antologicznej pozycji, jaką jest nadchodzący serial Amazing Stories, którego producentem został Steven Spielberg, reżyser takich hitów jak Szczęki, E.T., Park Jurajski czy Lista Schindlera.

Produkcja ta jest nową wersją słynnego serialu z lat 80. Za oryginalne Niesamowite historie również odpowiadał Spielberg. Był on pomysłodawcą serialu, jak i jednym z reżyserów. Składało się na niego 45 niepowiązanych ze sobą odcinków opowiadających ciekawe historie z dreszczykiem.

Premiera Amazing Stories zaplanowana jest na 6 marca br. Wtedy to zadebiutuje pierwszych pięć z dziesięciu odcinków serialu. Jeden z nich nosić ma tytuł The Rift. Poniżej pierwsze zdjęcie właśnie z tego epizodu.

W The Rift wystąpią Edward Burns, Kerry Lynne Bishé, Whitney Coleman, Trisha Mashburn, Austin Stowell i Juliana Canfield. Showrunnerami serialu są Eddy Kitsis i Adam Horowitz. W pozostałych odcinkach zobaczymy także Dylana O'Briena, Victorię Pedretti, Josha Holloway'a, Sashę Alexander oraz Roberta Forstera, dla którego była to ostatnia rola przed śmiercią. Wśród reżyserów znajdują się Chris Long, Mark Mylod, Michael Dinner, Susanna Fogel i Sylvain White.

Myślicie, że odświeżona wersja hitu sprzed lat ma szansę na sukces?

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…