Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun pokręconego dramatu ''Koniara'' od Netflixa 0

Netflix opublikował oficjalny zwiastun psychologicznego dramatu Koniara z Alison Brie w roli głównej. Zerknijcie poniżej na zapowiedź i koniecznie dajcie znać co myślicie o tej nowej propozycji platformy.

Główną bohaterką jest Sarah, społecznie odizolowana pracownica sklepu z rękodziełami, która pasjonuje się końmi i historiami kryminalnymi, które zawierają wątki nadprzyrodzone. Stanowczo woli swoje hobby od towarzystwa innych ludzi. Jednak jej życie zmienia się pod wpływem surrealistycznych snów, które kobieta coraz trudniej odróżnia od rzeczywistości. To powoduje, iż Sarah popada w coraz większy obłęd. Koniara to opowieść o poszukiwaniu prawdy, jakkolwiek nie byłaby ona abstrakcyjna.

W głównej roli Alison Brie znana z serialu GLOW. Oprócz niej w obsadzie aktorskiej znajdują się także Debby Ryan, John Reynolds, Molly Shannon, John Ortiz, Paul Reiser, Jay Duplass, Robin Tunney, Matthew Gray Gubler, Meredith Hagner i Dylan Gelula. Za reżyserię odpowiada Jeff Baena, który jest także współautorem scenariusza wraz z Alison Brie.

Poniżej plakat promujący produkcję.

Światowa premiera Koniary odbędzie się 27 stycznia br. na Festiwalu Filmowym Sundance. Na platformę Netflix film ten trafi 7 lutego.

Źrodło: indiewire, netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…