Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lutowe premiery na Netflix - kilka naprawdę głośnych premier 1

W tym miesiącu zakochacie się w Netflix! W lutym oprócz nowego filmu o miłości pt. Wszystkie jasne miejsca z Elle Fannig i komedii romantycznych takich jak Do wszystkich chłopców, czy Plan B na platformie zawitają też hity kinowe m.in.: Piłsudski, Czwarta władza czy Ocean's 8. Powrócą także seriale, które pokochaliście od pierwszego wejrzenia – Narcos: Meksyk, Telefonistki oraz Wikingowie. Ale czy zapałacie także uczuciem do serialu To nie jest OK?

Seriale tylko na Netflix

 • LOCKE & KEY
  Po tragicznej śmierci ojca trójka rodzeństwa trafia do domu pełnego zmieniających rzeczywistość kluczy. Na podstawie komiksów Joego Hilla i Gabriela Rodrígueza. Premiera już 7 lutego na Netflix!
 • VAN HELSING – sezon 4
  Vanessa przyjmuje nową filozofię, sekrety Blak-Tek wychodzą na jaw, a Sam pracuje nad swoim mrocznym planem: ożywieniem Mrocznego. Premiera już 8 lutego na Netflix!
 • NARCOS: MEKSYK – sezon 2
  Félix musi poradzić sobie z Amerykanami i konsekwencjami swoich działań przeciwko DEA oraz uporać się z buntowniczymi nastrojami we własnej organizacji. Premiera już 13 lutego na Netflix!
 • TELEFONISTKI – sezon finałowy: Część 1
  Lidia wraca do Hiszpanii, by z pomocą najbliższych przyjaciół odnaleźć córkę, choć wszystkim dają się we znaki konsekwencje wojny domowej. Premiera już 14 lutego na Netflix!
 • OUTLANDER – sezon 5
  Piąty sezon epickiej opowieści o rozmijających się w czasie kochankach opartej na bestsellerowych romantycznych powieściach fantasy Diany Gabaldon. Premiera już 17 lutego na Netflix!
 • ZADZWOŃ DO SAULA – sezon 5
  Zobacz dalszą transformację ambitnego Jimmy’ego McGilla w nieodróżniającego dobra od zła Saula Goodmana. Zapraszamy na piąty sezon prequelu Breaking Bad. Premiera już 24 lutego na Netflix!
 • TO NIE JEST OK
  Nastolatka próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. Premiera już 26 lutego na Netflix!
 • FORMUŁA 1: JAZDA O ŻYCIE – sezon 2
  Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów Formuły 1 żyją na wysokich obrotach — zarówno na torze, jak i poza nim. Serial powraca z drugim sezonem. Premiera już 28 lutego na Netflix!

Filmy tylko na Netflix

 • WSZYSTKIE JASNE MIEJSCA
  Przypadkowe spotkanie dwójki doświadczonych przez los nastolatków na zawsze zmienia ich życie. W rolach głównych Elle Fanning i Justice Smith. Premiera 28 stycznia na Netflix!

Dokumenty tylko na Netflix

 • KTO ZABIŁ MALCOLMA X?
  Kilkadziesiąt lat po zabójstwie Malcolma X, przywódcy ruchu afroamerykańskiego, aktywista podejmuje się trudnej misji odkrycia prawdy o tym szokującym zdarzeniu. Premiera już 7 lutego na Netflix!

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JustynaMacugowska

Czekam na Locke&Key :)

Ja czekam na Formula 1: Jazda o życie :)

john6

W końcu Outlander kolejny sezon, trudny serial – ciężki, ale z dobrym scenariuszem. Teraz to będzie w zestawie całość odcinków :)

Proszę czekać…