Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

"Piękny, mroczny, przejmujący" - Colin Farrell opisuje scenariusz do nowego "Batmana" 0

Scenariusz do filmu The Batman jest piękny, mroczny i przejmujący. To słowa Colina Farrella, który w najnowszym filmie o obrońcy Gotham wcieli się w rolę Pingwina.

fot. materiały prasowe, kadr z filmu 'Dumbo'

Farrell wystąpił w programie Jimmy Kimmel Live, w którym nie mógł niestety ujawnić jeszcze żadnych informacji odnoszących się do jego postaci, ale wypowiedział się natomiast o scenariuszu Matta Reevesa.

Rozmawiałem z Mattem Reevesem, reżyserem i współautorem scenariusza i mogę powiedzieć, że powstało coś naprawdę pięknego, mrocznego i niesamowicie poruszającego. Ten scenariusz jest naprawdę wspaniały. Wszystko jest bardzo stonowane, ale jest to naprawdę piękny scenariusz, z którego Matt jest dumny. Właśnie kończymy prace nad estetyką postaci, którą zagram.

powiedział Farrell

Farrel pochwalił także swoich kolegów po fachu, z którymi wystąpi w filmie, mówiąc, że nie może doczekać się już współpracy z nimi. W swoich słowach wyróżnił Roberta Pattinsona, który wcieli się w tytułowego Batmana, Jeffreya Wrighta (komisarz Gordon) i Zoe Kravitz (Catwoman).

Poniżej wspomniany wywiad.

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

Źrodło: comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984

No, ciekawe dlaczego nie powiedział chu*owy, płytki, przewidywalny?? No ludzie….. przecież żaden człowiek z ekipy tworzącej film, w danym czasie, nie wypowiedział się jeszcze źle o innych… Wszyscy są zawsze wspaniali, kreatywni, cudowni i "świetnie się ze sobą bawią" xD
A, co do kreacji Pingwina, to bardzo mnie to ciekawi. Będzie gruby, czy szczupły? Brzydki, czy piękny?

Proszę czekać…