Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bill Murray pojawi się w filmie "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" 0

Choć informacja ta już jakiś czas temu wyszła od innego aktora znanego z oryginalnej serii – Dana Aykroyda to do tej pory nie została ona oficjalnie potwierdzona.

fot. materiały prasowe, kadr z filmu 'Pogromcy duchów II'

Teraz jednak wiemy już na pewno, że Bill Murray powróci w nadchodzącej trzeciej części z serii Pogromcy duchów zatytułowanej Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Aktor powtórzy swoją rolę Petera Venkmana.

Cóż, jesteśmy już po. Jest umowa. Scenariusz jest dobry, ma w sobie wiele emocji, jest w nim wiele interesujących wątków. Myślę, że to zadziała.

powiedział Murray

Tym samym w nowym filmie z serii Pogromcy duchów ponownie wystąpią Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd. Z oczywistych względów nie powróci Harold Ramis, bowiem aktor zmarł 5 lat temu. Za reżyserię widowiska odpowiada Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, który wyreżyserował dwie pierwsze części Pogromców duchów. Młody Reitman jest także współautorem scenariusza wraz z Gilem Kenanem. W obsadzie znaleźli się także Mckenna GraceCarrie CoonFinn Wolfhard i Paul Rudd.

Poniżej zerknijcie na nowe zdjęcia z planu filmu.

Myślicie, że produkcja ta będzie godną kontynuacją oryginalnych filmów?

Źrodło: comicbookmovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…