Eddie Marsan u boku Leslie Mann w nowym serialu 0

Eddie Marsan zagra u boku Leslie Mann w adaptacji powieści "Siła" Naomi Alderman. Serial powstanie dla Amazon Prime.

Kobiety na całym Świecie odkrywają, że mają siłę: jednym dotknięciem mogą zadawać straszny ból, a nawet zabijać. Nagle wszyscy mężczyźni zdają sobie sprawę, że stracili władzę. Nadszedł Dzień Dziewczyn – ale co przyjdzie potem? Młody chłopak z bogatej nigeryjskiej rodziny opalający się przy basenie, adoptowana dziewczyna, której opiekunowie, ludzie bardzo religijni, ukrywają swoją prawdziwą naturę, amerykańska pani Polityk średniego szczebla i twarda londyńska dziewczyna z bandyckiej rodziny. Ale w tym świecie zaszła pewna istotna zmiana, która połączyła losy wszystkich postaci, prowadząc do brzemiennych w skutki wydarzeń. Czy Era kobiet stanie się początkiem świetnego serialu?

Leslie Mann wcieli się w postać pani burmistrz Seattle Margot Cleary-Lopez. Urocza i niesamowicie inteligentna Margot przekona się, że władza opiera się raczej na sile niż na autorytecie.* Czasem decyzje trzeba podejmować z pozycji siły, działać ostro i dynamicznie. Ma to przełożenie na jej rodzinę… Im większą robi karierę tym bardziej oni odczuwają tego skutki. Serial będzie przepełniony kobiecymi rolami. Tło uzupełnią: Allie – adoptowana dziewczyna, która pod wpływem doświadczeń z przeszłości staje się przywódcą religijnym. Roxy – córka londyńskiego bossa mafii. Bohater Eddie Marsan zagra Berniego Monke, szefa mafii z północnego Londynu i ojca Roxy.

Eddie Marsan od lat gości na dużym i małym ekranie, ostatnio występował w serialu Ray Donovan. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…