Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowi bohaterowie ''Top Gun: Maverick'' na pierwszych zdjęciach z planu! 0

Top Gun: Maverick to nadchodząca kontynuacja na którą czekało wielu. Po 34 latach od filmu Top Gun, który stał się hitem, do swojej roli powraca Tom Cruise. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia przedstawiające nowych rekrutów.

Poniższe kadry przedstawiają Milesa Tellera w roli Roostera, Glen Powell w roli Hangman, Monice Barbaro w roli Phoenix, Lewisa Pullmana w roli Boba, Jay'a Ellisa w roli Paybacka i Danny'ego Ramireza w roli Fanboy’a.


W nowym filmie Maverick po 30 latach służby jako jeden z najlepszych lotników w amerykańskiej Marynarce Wojennej unika awansu, aby nie zejść na ziemię. Teraz pracuje jako odważny pilot testowy, który pod swoje skrzydła przyjmuje młodego Bradleya Bradshawa, będącego synem jego zmarłego partnera Nicka – porucznika marynarki. Trenując jego i innych rekrutów otrzymuje nie lada zadanie. Nowych pilotów ma bowiem wyszkolić do specjalnej misji, uważanej do tej pory za niemożliwą do wykonania przez człowieka.

Światowa premiera filmu Top Gun: Maverick już 26 czerwca br. Do Polski film trafi niecały miesiąc później, tj. 17 lipca 2020 roku. Czekacie na tą kontynuację?

Źrodło: mashable.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…