Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun 5. sezonu serialu ''Zadzwoń do Saula'' 1

AMC opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego 5. sezonu serialu Zadzwoń do Saula będącego spin-offem Breaking Bad. Będzie to nasze przedostatnie spotkanie z bohaterami, bowiem sezon szósty, na który serial otrzymał już zamówienie ma być finałowym.

Zwiastun piątego sezonu wita nas w nowym świecie. Skromny przekręciarz Jimmy McGill wreszcie dotarł do ostatniego etapu swojej przemiany w prawnika Saula Goodmana. Widzimy jak oficjalnie zaczyna siebie już tak nazywać oraz jak rozpoczyna przyjmowanie klientów. Albuquerque ma nowego obrońcę.

W głównej roli ponownie rewelacyjny Bob Odenkirk. Oprócz niego w obsadzie aktorskiej znajdują się Rhea Seehorn, Michael McKean, Patrick Fabian, Jonathan Banks, Michael Mando, Giancarlo Esposito oraz Dean Norris i Steven Michael Quezada. Ostatnia wymieniona dwójka wystąpiła w serialu-matce. W spin-offie ponownie wcielą się oni w role Hanka Schradera i Stevena Gomeza.

Zadzwoń do Saula z nowymi odcinkami zadebiutuje na platformie Netflix już 24 lutego.

Przypomnijmy, że seria ta jest przedostatnią. Sezon finałowy ma mieć 13 odcinków, a jego produkcja rozpocznie się jeszcze w tym roku. Także jego premiery spodziewać możemy się w 2021 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Super :) chętnie obejrzę bo bardzo lubię ten serial

Proszę czekać…