Nadchodzi przerażający "Więzień zero". Zwiastun 0

Już 3 kwietna do naszych kin trafi kolejny horror z motywem zombie w tle. Produkcja nosi tytuł Więzień zero, a za polską dystrybucję odpowiada Wistech. Temat żywych trupów, jest od kilku lata wiodącym motywem w wielu produkcjach fabularnych i popularnych serialach, czy tym razem otrzymamy jakiś powiew świeżości. Przekonajcie się.

Bohaterką filmu jest Karla, młoda studentka medycyny, próbuje wyleczyć swojego brata z wyjątkowo rzadkiej i nieuleczalnej choroby powodującej chroniczną bezsenność (fatal familial insomnia). Szukając sposobu na uratowanie brata, dziewczyna odkrywa, że powód jego złego stanu zdrowia jest bardziej przerażający, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.

Reżyserem i zarówno współscenarzystą jest Russell Owen, dla którego będzie to dopiero drugi pełnometrażowy film w dorobku. Przy pisaniu skryptu wspomagał go Matthew J. Gunn.

Produkcja powstała na wyspach, a w głównych rolach występują m.in. Philip McGinley, Jessie Williams, Christopher Dunne i Jane Garda. Premiera miała miejsce już 5 grudnia 2019 roku, także w naszych kinach zobaczymy go dopiero 5 miesięcy później.

Źrodło: youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…